پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد 4 مجموعه خدمات لوله گذاری به قرارداد خط لوله روسیه
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-22-60651386
اکنون تماس بگیرید

4 مجموعه خدمات لوله گذاری به قرارداد خط لوله روسیه

2023-05-23

آخرین اخبار شرکت در مورد 4 مجموعه خدمات لوله گذاری به قرارداد خط لوله روسیه

4 ست لوله 70 تن با رنگ سفارشی آماده تحویل به روسیه می باشد.مشتری شرکت خدمات محلی روسیه با تجربه چندین ساله در خدمات پروژه خط لوله است.آنها همه مارک های لوله کش در چین و روسیه را می شناسند.مشتری به تاریخ تحویل و قیمت اهمیت زیادی می داد.پس از چندین بار مذاکره، ما پیشنهاد رضایت بخشی را ارائه دادیم و سفارش خرید را اعطا کردیم.پس از حدود 45 روز کار، ما سفارش را به خریدار تحویل می دهیم.

مدل های محبوب لوله پلی اتیلن شامل لوله های 25 تنی، 45 تنی، 70 تنی و 90 تنی می باشد.شاسی 70 تن و 90 تن همان شاسی مدل با قدرت موتور یکسان است.برای پیکربندی نیاز بالابر 70 تن و 90 تن، بلوک های وزنه تعادل، و همچنین آچار، طناب فولادی و غیره متفاوت خواهند بود.

 

 

با افزایش قیمت انرژی در اروپا، بسیاری از تولیدکنندگان اروپایی قادر به تولید آویز لوله با هزینه کم نیستند و مشتریان بیشتری برای خرید به چین می روند.Suhigo به عنوان کارخانه قابل اعتماد چین برای ساخت ماشین آلات ساخت خط لوله، پشتیبانی قیمت خوب و پشتیبانی با کیفیت قابل اعتماد را ارائه می دهد.

 

به جز لوله کش ها، ما می توانیم ناوگان کامل ماشین آلات ساخت خط لوله، از جمله تراکتور جوش با ژنراتور، تراکتور جوش با دستگاه گرمایش، تراکتور جوش با دستگاه سند بلاست، 3 در 1 واحد، تجهیزات ضد خوردگی، تجهیزات گرمایش لوله، ارائه دهیم. تجهیزات شکل دهی لوله، تجهیزات مشابه، ابزار لوله از جمله گهواره غلتکی و چادر سیم پیچ لوله و غیره.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ماشین آلات خط لوله تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 pipeline-machines.com . تمامی حقوق محفوظ است.