پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد ناوگان 360 Pipelayer Rotation آماده تحویل
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-22-60651386
اکنون تماس بگیرید

ناوگان 360 Pipelayer Rotation آماده تحویل

2023-05-23

آخرین اخبار شرکت در مورد ناوگان 360 Pipelayer Rotation آماده تحویل

دستگاه لایه لوله در پروژه ساخت خط لوله استفاده می شود.دستگاه Pipelayer به طور سنتی از بولدوزر تبدیل می شود.با این حال، ما همچنین می توانیم لوله لایه جدید چرخش 360 را برای عملیات سایت بسازیم.این شاسی لوله لایه مشابه شاسی بیل مکانیکی است و بوم جانبی را می توان به راحتی چرخاند.هنگام کار در محل، نیازی به له کردن چندین بار زمین با این نوع لوله‌گذار جدید ندارید.

Suhigo 360 pipelayer .jpg

لوله لایه چرخشی نوع جدید 360 از مونتاژ شاسی، مونتاژ چرخش، مونتاژ سیستم هیدرولیک، مونتاژ موتور، مونتاژ وزنه تعادل، مونتاژ کابین درایو، مونتاژ بالابر تشکیل شده است.ما می توانیم هم لوفینگ سیلندر و هم لوفینگ طناب سیمی را ارائه دهیم.آنها مزایای مختلفی برای اعمال در شرایط کاری مختلف دارند.در شرایط کاری ناهموار، استحکام کلی بوم بهتر است و ایجاد تکان های زیاد آسان نیست.با این حال، با استفاده از بلوک قرقره چند نرخی، می توان ضربه شروع و توقف را کاهش داد و میکروکنترل را بهتر کرد.

 

به منظور شروع کامل پروژه، شرکت ما بلوک‌های توزین با وزن 40 تن را برای کالیبره کردن سیستم بالابر لوله‌گذارها طراحی کرد.بلوک های توزین توسط بسیاری از قطعات ورق های فولادی طراحی شده اند.و صفحات فولادی آنها توسط قاب فولاد کربنی ثابت می شوند.هنگام آزمایش لایه لوله، قاب بلوک توزین توسط تسمه ها بلند می شود.و قلاب ها با قلاب در لوله باز می شوند.در شعاع 1.22 متری، ظرفیت بالابری می تواند به 40 تن برسد و آزمایش باید به آرامی و با دقت انجام شود تا از هرگونه برخورد با دستگاه لوله لایه جلوگیری شود.برخی از کارخانه‌ها بلوک‌های توزین را ندارند، آنها ممکن است فقط با بلوک‌های 5 یا 10 تنی کالیبره شوند، در این مورد، سیستم بالابر ممکن است هنگام آزمایش با خطوط لوله بزرگ‌تر درست نشود.

 

به هر حال، لوله بولدوزر ما در بسیاری از کشورها به فروش می رسد.ما می‌توانیم مدل جایگزینی را برای لوله‌گذار لوله‌کشی که سال‌ها قبل بسته شده است، و همچنین جوشکارهای خط لوله و سایر ماشین‌آلات ساخت‌وساز خط لوله ارائه دهیم.در چین، ما کسب و کار اجاره بسیار خوبی برای اجاره دستگاه لوله کش، جوشکار پرداخت، تراکتور سندبلاست، تراکتور گرمایش متوسط، چادر جوشکاری و غیره داریم. اگر کسب و کار اجاره مشابهی در بازار داخلی خود دارید، با ما تماس بگیرید آزادانه.

Suhigo bull dozer pipelayer rental business in China.jpg

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ماشین آلات خط لوله تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 pipeline-machines.com . تمامی حقوق محفوظ است.