پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد تراکتور گرمایش فرکانس متوسط ​​در حال کار در محل کار
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-22-60651386
اکنون تماس بگیرید

تراکتور گرمایش فرکانس متوسط ​​در حال کار در محل کار

2023-05-23

آخرین اخبار شرکت در مورد تراکتور گرمایش فرکانس متوسط ​​در حال کار در محل کار

تجهیزات گرمایشی تجهیزات ضروری برای ساخت خط لوله است.این شامل بخاری فرکانس متوسط، بخاری شعله، بخاری مادون قرمز و نوار گرمایش اتصال جوش داده شده است.کاربران ممکن است دستگاه گرمایش مناسب را در هر شرایط کاری انتخاب کنند.به عنوان متخصص تجهیزات ساخت خط لوله چین، سوهیگو می تواند تجهیزات مرتبط با خط لوله کامل را ارائه دهد.سوهیگو با داشتن کارخانه معتبر و کارکنان مجرب، می تواند شریک قابل اعتماد شما باشد.خوش آمدید با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر.

ساخت خط لوله به طور معمول در مناطق دور افتاده است.به دست آوردن قدرت آسان نیست و تراکتور گرمایشی با عملکرد چند منظوره توسط مهندس ما برای ارائه خدمات گرمایش راحت‌تر طراحی شده است.تراکتور گرمایشی یک تراکتور بارگیری با ژنراتور، دستگاه گرمایش و شاید جرثقیل برای تامین چند منظوره برای کاربرد گرمایش محل کار است.تراکتور داخلی گرمایش با فرکانس متوسط ​​استاندارد بالا سوهیگو با تجهیزات زیر:

1)تراکتور هیدرولیک خود راه رفتن با موتور برند کامینز، بادوام و قابل اعتماد حتی در شرایط کاری سخت.سیستم راه رفتن حالت کنترل LS یا گیربکس بسته را با راندمان بالا اتخاذ می کند.فنر فشرده ترمز معمولا بسته به دستیابی به ایمنی عملیات رمپ کمک می کند.

2)سیستم تولید برق، کنترل ابزار دیجیتال هوشمند، کنترل هوشمند و عملیات، راحت برای استفاده را اتخاذ می کند.ما معمولاً Stamford Generator یا یکی دیگر از ژنراتورهای مارک چین را اتخاذ می کنیم.برای مشتری خارج از کشور، مولد نام تجاری منصوب در دسترس خواهد بود.

3) منبع تغذیه گرمایش فرکانس متوسط ​​از منبع تغذیه کامل دیجیتال IGBT با دمای گرمایش دقیق و کنترل خودکار استفاده می کند.منبع تغذیه گرمایشی می تواند در شرایط بارگذاری کامل یا بارگذاری صفر هوشمندانه کار کند تا به هدف صرفه جویی در انرژی دست یابد.

4)جرثقیل بالابر می تواند گزینه باشد.ممکن است برخی از مشتریان جرثقیل دست دوم در شرایط خوبی داشته باشند و ما می توانیم موقعیت نصب را حفظ کرده و ابزار و قطعات نصب لازم را به آن متصل کنیم.در صورت نیاز به جرثقیل بالابر از سوهیگو، می‌توانیم جرثقیل بالابر با برند چینی یا جرثقیل‌های مارک اروپایی مانند Palfinger، Fassi یا HIAB را ارائه دهیم.اما معمولا زمان تحویل جرثقیل های کوچک با ظرفیت بالابری مارک های اروپایی زمان بیشتری می برد.

تراکتور گرمایش فرکانس متوسط ​​سوهیگو با منطقه هواپیما، فلات، بیابان و مناطق بسیار سرد تجربه کرده است.تراکتور گرمایشی سوهیگو پس از سالها تجربه در محل کار و چندین بار بهینه سازی، می تواند شریک قابل اعتماد شما در شرایط سخت باشد.سوهیگو به جز تراکتور گرمایشی می تواند محصول مشابهی مانند تراکتور سندبلاست و تراکتور چند منظوره نیز داشته باشد.تراکتور چند منظوره ترکیبی از تراکتور گرمایش و تراکتور سندبلاست است، کاربر می تواند تنها با یک تراکتور، کاربرد گرمایش و سندبلاست را انجام دهد و در هزینه های زیادی صرفه جویی کند.سوهیگو همچنین می تواند فقط تراکتور تخت را ارائه دهد، یعنی مشتریان می توانند تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز را با توجه به نیاز خود مطابقت دهند.

سوهیگو سازنده تجهیزات ساخت و ساز خط لوله مستقر در استان لانگ فانگ چین است.ما صدها پروژه از جمله پروژه های فروش و اجاره انجام داده ایم.کنفرانس ویدئویی برای بازرسی کارخانه در دسترس خواهد بود و ما از تماس شما در هر زمان استقبال می کنیم.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ماشین آلات خط لوله تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 pipeline-machines.com . تمامی حقوق محفوظ است.