پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد خدمات تراکتور سندبلاست و تراکتور گرمایش فرکانس متوسط ​​برای ساخت و ساز نفت جیانگان در جیانگمن
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-22-60651386
اکنون تماس بگیرید

خدمات تراکتور سندبلاست و تراکتور گرمایش فرکانس متوسط ​​برای ساخت و ساز نفت جیانگان در جیانگمن

2023-05-23

آخرین اخبار شرکت در مورد خدمات تراکتور سندبلاست و تراکتور گرمایش فرکانس متوسط ​​برای ساخت و ساز نفت جیانگان در جیانگمن

ساخت خط لوله معمولاً در مناطق دور افتاده کار می کند، بدون جاده، بدون منبع آب، بدون منبع برق.شرایط کار به هر ماشینی نیاز دارد که خود رانده با موتور باشد.بوم جانبی بولدوزر نوع خزنده مجهز به موتور کامینز، جوشکار خود رانده با موتور کامینز است.Paywelders، تراکتور سندبلاست و تراکتور گرمایش فرکانس متوسط، آنها در واقع ترکیبی از پیکربندی های مختلف با توجه به نیاز مشتری هستند.پایه حمل کننده تخت است و بسیاری از مشتریان خارج از کشور این نوع حامل های تخت را ترجیح می دهند زیرا می توانند هر آنچه را که نیاز دارند قرار دهند.به عنوان مثال، آنها ممکن است فقط نیاز به کار به عنوان ژنراتور داشته باشند، و فقط باید ژنراتور کاملاً نو یا دست دوم را در حامل تخت قرار دهند.

 

بازار چین شاید کمی متفاوت از بازار خارج از کشور باشد.ما معمولاً مجموعه کاملی از گزینه های مختلف را ارائه می دهیم.

  • گزینه 1: فقط حامل تخت، با موتور کامینز برای خودران.

  • گزینه 2: Paywelder، برای قرار دادن ژنراتور به حامل تخت.

  • گزینه 3: تراکتور سندبلاست: برای قرار دادن ژنراتور، دستگاه سند بلاست به حامل

  • گزینه 3: تراکتور گرمایش فرکانس متوسط: برای قرار دادن ژنراتور، دستگاه گرمایش فرکانس متوسط ​​به حامل تخت.

  • گزینه 4: ما می توانیم دستگاه های مورد نیاز برای حامل تخت را سفارشی کنیم و آن را به طور کامل برای مشتری قابل اجرا کنیم.

 

Sinopec Petroleum Engineering & Construction Jianghan Corporation مخفف Jianghan Construction است.ما در سال‌های گذشته از ساخت خطوط لوله نفت و ساخت خطوط لوله گاز حمایت کرده‌ایم.Jianghan Construction تراکتورهای ما را آزمایش کرده است. آنها با تجهیزات ساخت و ساز خط لوله ما آشنا هستند.و ما با همکاری چندین ساله اعتماد متقابل را به یکدیگر ایجاد می کنیم.

 

در پروژه اخیر در مارس 2022، ما از تراکتور سندبلاست 2 مجموعه و تراکتور گرمایش فرکانس متوسط ​​3 مجموعه پشتیبانی کردیم.عملکرد کاری به خوبی پروژه های قبلی بود.ما تولید کننده پیشرو در چین در طراحی و تولید لوله و جوشکارها هستیم، اگر به تجهیزات ساخت و ساز خط لوله نیاز دارید، خوش آمدید آزادانه با ما تماس بگیرید.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ماشین آلات خط لوله تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 pipeline-machines.com . تمامی حقوق محفوظ است.