پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چند مجموعه از 45 تن PipeLayers به عراق
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-22-60651386
اکنون تماس بگیرید

چند مجموعه از 45 تن PipeLayers به عراق

2024-03-05

آخرین اخبار شرکت در مورد چند مجموعه از 45 تن PipeLayers به عراق

به تازگي، ما چند مجموعه از 45 تن تحویل لوله کش هابه عراق. مشتری یک شرکت حرفه ای در زمینه ساخت خط لوله در منطقه است، با تجربه ساختمانی غنی با شرکت های دولتی عراق. برای حمایت از پروژه آینده،مشتری نیاز به کسب مجموعه های بیشتری از PipeLayersپس از مقایسه بین تولید کنندگان مختلف چین، مشتری بالاخره تصمیم به همکاری با Suhigo، با کیفیت قابل اعتماد، ارتباطات راحت و پاسخ سریع گرفت.Suhigo PipeLayers با درجه ایمنی بالا طراحی شده است. معادل به امریکا LMI سیستم شاخص لحظه محدودی. ما استفاده از چین برند بارگذاری ایمن دستگاه محدودی برای نظارت بر تمام سیگنال ها در طول کار، برای کنترل سنسور وزن، سنسور زاویه،دستگاه ضد دو بلوک.

بعد از حدود 30 روز تولید، PipeLayers آماده تحویل هستند. قبل از تحویل، ما تست بازرسی بلند کردن را در کارخانه خود ارائه می دهیم، و هر قطعه به درستی کار می کند.برای محافظت بهتر از سطح و قسمت های پایپ لایر، ما رنگ موم 2 ~ 3 بار برای محافظت از نقاشی های سطح، و حمل و نقل خواهد شد توسط کشتی عمده و داخل محموله کابین.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ماشین آلات خط لوله تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 pipeline-machines.com . تمامی حقوق محفوظ است.