پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد Suhigo PipeLayer به پروژه خط لوله در شرایط شیب شدید کمک کنید
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-22-60651386
اکنون تماس بگیرید

Suhigo PipeLayer به پروژه خط لوله در شرایط شیب شدید کمک کنید

2023-05-23

آخرین اخبار شرکت در مورد Suhigo PipeLayer به پروژه خط لوله در شرایط شیب شدید کمک کنید

با ویدئویی مواجه شدم که یکی از چالش برانگیزترین پروژه خط لوله در اروپا بود، پیمانکار J&P AVAX بود و آنها از حدود 16 دستگاه ولوو Pipelayer برای اجرای خط لوله در زمین های کوهستانی، همراه با شیب های بسیار شیب دار استفاده می کردند (شیب های زیادی در اطراف وجود دارد. 30 درجه)، آن را بسیار پیچیده کرد.سنگ سخت همچنین به شرایط سخت کار برای انسان و دستگاه لایه لوله کمک کرد.کار ایمن در هر عملیات مهمترین نکته برای پیمانکار بود.برای سهولت کار، Suhigo Pipelayer با گیره جلو می تواند در پروژه خط لوله زمین کوهستانی به خوبی کار کند.

Suhigo PipeLayer Contribute to pipeline project in extreme slope condition -3.jpg

Suhigo Mountain Pipelayer شاسی بیل مکانیکی هیدرولیک تولید شده توسط شرکت های نظامی با کیفیت قابل اعتماد را اتخاذ می کند.خزنده دنده مرتفع کوهستانی با حداکثر زاویه صعود 30 درجه.سیستم هیدرولیک آنها پمپ ها، موتورها و شیرهایی مانند کاوازاکی و رکسروث را با نام تجاری شناخته شده در جهان استفاده می کنند.

خط لوله Suhigo Mountain مجهز به حالت تراز تنظیم دو طرفه تک محوره، حداکثر زاویه قابل تنظیم می تواند در هر دو جهت به 18 درجه برسد.شاسی می تواند 360 درجه به طور کامل بچرخد تا ساخت خط لوله برای عملیات راحت باشد.

لوله گیر کوه سوهیگو در بازار داخلی چین با عملکرد خوب استفاده شده است و برای نقل قول فوری با ما تماس بگیرید.ما مدل های مختلفی را برای جا دادن برای پروژه اندازه لوله های مختلف داریم.

Suhigo PipeLayer Contribute to pipeline project in extreme slope condition -6.jpg

در عین حال می خواهیم در مورد واحد بالابر وکیوم برای لوله کش ها بحث کنیم.و ما با واحد بالابر وکیوم برند اروپا همکاری کردیم و می‌توانیم آن را با بیل مکانیکی خود مطابقت دهیم تا بدون آسیب به لایه‌های پوشش، یک حرکت خط لوله ویژه انجام دهیم.سوهیگو به عنوان برند پیشرو چین در تجهیزات ساخت و ساز خط لوله، همیشه سخت تلاش می کند تا راه حل های هوشمندانه ای را به مشتریان ارائه دهد.ایمن، راحت و صرفه جویی در هزینه همه باید به یک راه حل هوشمند در نظر گرفته شود.به جز لوله‌کش کوهستانی، لوله‌کش مدل جدید سوهیگو معادل CAT PL72، CAT PL83 و CAT PL87 است.مشتریان می‌توانند تجربه عملیات مشابهی را با لوله‌کش سوهیگو با قیمت بسیار بهتر به دست آورند.ما همچنین ایستگاه های خدمات زیادی در سراسر جهان برای پشتیبانی از مشتریان محلی داریم.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ماشین آلات خط لوله تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 pipeline-machines.com . تمامی حقوق محفوظ است.