پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد تراکتور جوش سوهیگو که برای مشتری خاورمیانه کار می کند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-22-60651386
اکنون تماس بگیرید

تراکتور جوش سوهیگو که برای مشتری خاورمیانه کار می کند

2023-05-23

آخرین اخبار شرکت در مورد تراکتور جوش سوهیگو که برای مشتری خاورمیانه کار می کند

اخیراً سفارش‌های بزرگی از مشتری خاورمیانه دریافت کردیم و آنها ناوگان تراکتورهای جوشکاری را برای پروژه ساخت خط لوله خریداری کردند.قبل از سفارش، مشتری بررسی های زیادی انجام داد و در نهایت همکاری با سوهیگو را به عنوان یک شریک با هزینه بیشتر و قابل اعتماد انتخاب کرد.

اجازه دهید در مورد آن فکر کنیم، استاندارد شما هنگام انتخاب تامین کننده تراکتور جوش یا جوشکار پرداخت چیست؟همین سوال، چگونه می توان کارخانه جوشکاری قابل اعتماد را از چین انتخاب کرد؟نکات زیر ممکن است به شما در تصمیم گیری عاقلانه کمک کند.

مرحله 1: آیا این یک کارخانه یا شرکت تجاری است؟

به طور کلی، کارخانه تجهیزات خط لوله می تواند تجهیزات و خدمات قابل اعتمادتری را ارائه دهد.حداقل کارخانه بدون اطلاع قبلی ناپدید نخواهد شد.برخی از شرکت های بازرگانی با سال ها تجربه در صنعت، می توانند تجهیزات و خدمات خوبی را ارائه دهند و مشتری باید تفاوت را تشخیص دهد.

مرحله 2: آیا کارخانه تجربه ای دارد؟

آیا در مورد تجربه در طراحی و تولید جوشکارهای با کیفیت بالا سوال بپرسید.اگر یک کارخانه جدید و بدون تجربه باشد، ریسک بالایی دارد.سوهیگو دارای تجربه غنی در طراحی، تولید، فروش و خدمات کلیه خطوط تجهیزات ساخت و ساز خط لوله، از جمله جوشکارهای پولی یا تراکتورهای جوشکاری است.ما بیش از 10 مجموعه جوشکار پولی در انبار برای فروش داریم، لطفاً اگر به دنبال شرکای قابل اعتماد هستید، فوراً با ما تماس بگیرید.

مرحله 3: آیا کارخانه گواهینامه دارد؟

برخی از کارخانه‌ها با مدیریت خوب، مطمئناً دارای گواهی‌های لازم از جمله ISO9001، ISO14001، گواهینامه‌های اروپا CE و ROPS/FOPS برای کابین راننده هستند.سوهیگو همیشه جوشکارهای با کیفیت بالا را هدف قرار می دهد و ما همه گواهینامه های ذکر شده را داریم.در همین حال، ما در حال توسعه مسیرهای لاستیکی هستیم که در مناطق بیابانی بسیار مفید خواهد بود.

مرحله 4: قیمت، شرایط پرداخت و زمان تحویل؟

پس از گذراندن 3 مرحله بالا، و می توانیم به وضوح بدانیم که آیا یک کارخانه قابل اعتماد است یا خیر.و سپس می توانید روی شرایط تجاری، یعنی قیمت، شرایط پرداخت و زمان تحویل تمرکز کنید.Suhigo می تواند قیمت رقابتی، شرایط پرداخت انعطاف پذیر و تحویل کوتاه را ارائه دهد زیرا ما مجموعه های زیادی از جوشکار را در انبار داریم.

مرحله 5: گارانتی و گارانتی جوشکار خریداری شده

کارخانه های مختلف ممکن است شرایط متفاوتی داشته باشند.شرایط گارانتی سوهیگو به شرح زیر است: سوهیگو باید کالاها را (به استثنای قطعات یدکی پوشیده) به مدت 12 ماه پس از راه اندازی یا 2500 ساعت کاری هر کدام زودتر گارانتی کند، در طول دوره گارانتی، سوهیگو مسئول مشکلات ناشی از کیفیت تولید یا مواد اولیه خواهد بود به جز فرسودگی قطعات یدکی تجهیزات و مشکلات ناشی از عملکرد نادرست دست ساز.

آیا نکات بالا را می پسندید تا به شما در خرید جوشکارهای پولی از کارخانه قابل اعتماد کمک کند؟خوش آمدید شما برای بحث بیشتر با Suhigo تماس بگیرید.ما همیشه در کنار شما هستیم.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ماشین آلات خط لوله تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 pipeline-machines.com . تمامی حقوق محفوظ است.